Киевский налоговый адвокат

Мы помогаем не платить лишнего.

Депутатське звернення

Депутатське звернення

Депутатське звернення по суті справи є втручанням в діяльність судді

 

ВСП визнав депутатське звернення втручанням в діяльність судді

Вища рада правосуддя визнав звернення депутата Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Д. Костюкович втручанням в діяльність судді.

Суддя Київського окружного адміністративного суду Андрій Балаклицький повідомив про втручання в діяльність, яка полягала в направленому йому під час розгляду справи зверненні депутата Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області VII скликання Д. Костюкович з проханням врахувати важливий і значний соціально-економічний аспект питання, що розглядається і не вживати таких заходів, як повна зупинка роботи Довжоцького МПД ДП «Укрспирт», розташованого в селі Довжок Кам’янець-Подільського району Хмельницької про бласти.

Суддя розцінив звернення як втручання в судову діяльність і надання тиску на суд для прийняття «потрібного» рішення.

Вища рада правосуддя на засіданні 27 липня визнав звернення депутата втручанням в діяльність судді Київського окружного адміністративного суду А. Балаклицького під час розгляду ним справи № 810/3545/16. Кам’янець-Подільському міськраді буде направлено звернення про неприпустимість дій, які можуть бути розцінені як вплив на суддів і судові рішення у позапроцесуальному спосіб.