Киевский налоговый адвокат

Мы помогаем не платить лишнего.

штаби захисту аграріїв

штаби захисту аграріїв

Для боротьби з рейдерами створять штаби захисту аграріїв

штаби захисту аграріїв Голови облдержадміністрацій звітуватимуть про боротьбу з рейдерами кожні 2 тижні
Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Мін’юсту про створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю.
Рішення прийнято на засіданні Кабміну 9 серпня.

Голови облдержадміністрацій спільно з територіальними підрозділами Міністерства юстиції, Міністерство внутрішніх справ, Госгеокадастр і аграрні асоціації доручено створити на місця оперативних штабів для захисту аграріїв від рейдерів.

Керівники областей зобов’язані кожні 2 тижні надавати Уряду оперативну інформацію про стан справ у сфері аграрного рейдерства. Повний звіт за період жнив голови ОДА повинні подати до 15 листопада. В Уряді пообіцяло «вирішити кадрове питання» щодо керівників територіальних органів, які сприяли рейдери або не вживати ніяких заходів для захисту аграріїв.

Нагадаємо, 3 серпня на Херсонщині почав діяти перший штаб оперативного реагування на випадки захоплення земель аграріїв або зібраного ними врожаю. До складу штабу увійшли керівники Херсонської ОДА, органів юстиції Херсонської області, правоохоронці та представники аграрного бізнесу.