Киевский налоговый адвокат

Мы помогаем не платить лишнего.

єдиний рахунок для сплати податків

єдиний рахунок для сплати податків

Вводиться єдиний рахунок для сплати податків

єдиний рахунок для сплати податків Уряд схвалив законопроект про єдиний рахунку для сплати податків

Законопроект про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску для платників схвалений Урядом.

Єдиний рахунок вводиться на виконання Закону № 1 797 про поліпшення інвестиційного клімату в Україні.


Платнику податків надається право за власним бажанням відкрити єдиний рахунок у Казначействі, який можна використовувати для сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску. Платник матиме можливість сплатити ПДФО, податок на прибуток підприємств, рентну плату, екологічний податок, інші податки і збори, визначені нормами Податкового кодексу, і єдиний соціальний внесок.

Виняток становитимуть ПДВ та акцизний податок з реалізації пального. Для цих двох податків відповідно до Податковим кодексом функціонують системи електронного адміністрування.

Єдиний рахунок відкривається через електронний кабінет.

Проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» затверджений на засіданні Кабміну 9 серпня. Законопроект буде направлений до Верховної Ради, яка і прийме рішення щодо змін.