Порушення кримінальної справи зазвичай пов’язане з безліччю турбот. Тут необхідна допомога професійного адвоката, який починає працювати з того моменту, коли ви до нього звернулися. Чим раніше адвокат візьме участь в процесі — на етапі затримання або під час попереднього слідства — тим успішніше буде рішення у справі, аж до припинення справи або винесення виправдувального вироку.

Адвокат у кримінальних справах від нашої колегії — це досвідчений висококваліфікований юрист, майстер своєї справи, який забезпечить вам захист по будь-якому питанню:

1. консультація по кримінальних справах,

2. захист при затриманні або під час арешту, як підозрюваного, так і будь-якої особи, що бере участь в процесі,

3. представництво в ході розслідування і проведення слідчих операцій,

4. представництво в судових органах всіх категорій (першої інстанції, апеляційний чи касаційний суди).

 

Також наш адвокат захистить вас від неправомірних дій недобросовісних представників слідчих органів, які чинять тиск не тільки на підозрюваних і обвинувачених, але і на потерпілих і свідків. Іноді потерпілі від злочину наштовхуються на небажання представників правоохоронних органів або прокуратури відстоювати їх інтереси при відшкодуванні матеріальних збитків від злочину або не хочуть приймати рішення про порушення кримінальної справи.

 

Адвокат у кримінальних справах дасть юридично грамотні поради, допоможе при складанні позову і подачі його до суду, оскаржить постанову про відмову в порушенні кримінальної справи і вирішить масу інших питань, про які недосвідчена людина навіть не здогадується. Звичайно, кожна людина сама вирішує, вдаватися чи йому до послуг приватного кримінального адвоката, чи скористатися послугами безкоштовної державної захисту або захищати себе самому. Наш адвокат має багатий досвід роботи і безліч вдалих результатів практичної захисту, тому гарантує дати вичерпну консультацію і об’єктивну оцінку вашої проблеми, а також детально роз’яснить, який результат можна отримати при професійно вибудуваної захисту.

Переваги захисту за допомогою адвоката у кримінальних справах:

1. Уважне вивчення всіх доказів і проведених слідчих заходів. У разі виявлення порушень адвокат має право оскаржити дії представників правоохоронних органів і вимагати проведення деяких етапів слідства заново, або невизнання виявлених з порушеннями закону доказів.

2. В очах правоохоронних органів осіб, якого захищає адвокат, виглядає соліднішим і захищеним. На нього вже не можна надати ні фізичне, ні моральний тиск.

3. Кваліфікований адвокат об’єктивно може оцінити ситуацію з боку і допоможе вибудувати стратегію захисту. Також він підкаже, як поводитися і що слід говорити під час слідства і на судовому процесі, щоб істотно зменшити термін покарання або взагалі уникнути його.

4. У разі, коли людину звинувачують незаслужено, інкримінуючи йому вчинення кримінального злочину, допомога досвідченого адвоката абсолютно необхідна — тільки знання букви закону допоможе домогтися повного виправдання невинного і відновлення справедливості.

Неважливо, на якому етапі слідчих заходів проти вас ви звернетеся до професійного юриста-адвоката — він відразу включиться в процес і надасть вам підтримку і захист у суворій відповідності з законом і справедливістю. Адвокат нашої колегії — це спеціаліст вищої категорії, чітко дотримується принципів професійної етики, тому можете не сумніватися в конфіденційності всіх деталей вашої справи.

Ніякі ваші таємниці не вийдуть за рамки індивідуальної бесіди. Нашим адвокатам можна довіряти — вони подбають про успішний результат вашого судового розгляду і збережуть ваше чесне ім’я, не переступаючи меж законності і порядку.